Репозитарій НПУ

enpuir

latvia tmb 270x180 tmb 270x180 221 грудня 2017 року у Залі засідань Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся звіт про виконану роботу у рамках держбюджетних науково-дослідних робіт та наукових проектів, які завершилися у 2017 році.

Науковий керівник спільного українсько-латвійського науково-дослідного проекту «Іммігранти в суспільстві: виклики для освіти» декан Факультету соціально-економічної освіти та управління, проф. Володимир Євтух та виконавці проф. Ганна Кісла, проф. Людмила Савенкова, доц. Юлія Сюсель, проф. Сергій Штепа представили

заключний звіт за результатами роботи, доповіли про проведені міжнародні семінари, лекції, публікації та результати експертного опитування української та латвійської сторони.

Науковий керівник науково-дослідної роботи «Концептуальні засади управління соціальним захистом населення в Україні» зав. кафедри соціальної політики, проф. Алла Ярошенко та виконавці доц. Марина Агапова, проф. Клавдія Дубич, доц. Ігор Чернін прозвітували про трирічну роботу над темою: було проведено міжнародні конференції, семінари, видано монографії, навчально-методичні посібники, статті, захищено дисертацію.

Експертна комісія позитивно оцінила виконану роботу у рамках наукових проектів та надала схвальні відгуки.